Webové stránky na míru

Vytvoříme pro vás web, od obsahu a grafiky až po naprogramování. Postaráme se o jeho správu a přivedeme na něj zákazníky.
Tvorba webových stránek

Potřebujete pro své podnikání nové webové stránky a nechcete utrácet spousty peněz a čekat dlouhé měsíce na realizaci webu?

V tom případě jste na správné adrese!

Doba realizace webu a jeho cena je v závislosti na náročnosti. Realizace je obvykle do jednoho měsíce a cena od 19.000 Kč.

 

Kontaktujte nás, rádi s vámi nezávazně probereme váš projekt.

KONTAKTUJTE NÁS

``Cena tvorby webu je od 19.000 Kč``

Proč webové stránky od nás

Design připravený na míru

Design webových stránek pro vás připravíme na míru. Výsledný web bude v podobě, která vám pomůže k plnění vašich obchodních cílů.

Použitelnost v jakémkoliv zařízení

Design webu je responzivní, tedy přizpůsoben různým zařízením. Webové stránky jsou tak použitelné v jakémkoliv zařízení s webovým prohlížečem.

Redakční systém

Redakční systém je jádrem celého webu. Určuje použitelnost webu z hlediska správy obsahu i technické kvality. Webové stránky stavíme na kvalitním a rozšířeném redakčním systému WordPress. Díky němu pro vás budou úpravy obsahu hračka.

Obsah

Pomůžeme vám s vytvořením kvalitního obsahu na váš web. Případně obsah, který zaujme vaše zákazníky vytvoříme.

Doména, hosting a e-mailové schránky

Pomůžeme vám s registrací domény, zřízením hostingu a vytvořením a nastavením e-mailových schránek.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Weby stavíme s ohledem na SEO, tedy optimalizované pro vyhledávače. Váš web tak bude přitažlivý nejen pro lidi, ale také pro vyhledávače Google a Seznam a dosáhne vyšších pozic ve výsledcích vyhledávání.

Analytika a měření

Na webové stránky nainstalujeme měření prostřednictvím Google Tag Manageru a Google Analytics. Budete tak mít přehled o tom, odkud k vám vaši zákazníci chodí a které online kanály vám nejlépe fungují.

Online marketing

Po dokončení webu může naše spolupráce pokračovat dále, pomůžeme vám prostřednictvím internetové reklamy získat více zákazníků. Díky přesně cíleným reklamám na váš web přivedeme zákazníky, kteří vás hledají a vy hledáte je.

Vyšší návratnost investic

Díky kvalitně vytvořenému webu bude vaše návratnost do reklam vyšší. Návštěvníci se budou na webu orientovat, naleznou potřebné informace a jednoduše splní vaše obchodní cíle.

Provedeme vás online světem

Od začátku spolupráce tu budeme pro vás. Když budete s čímkoliv potřebovat poradit nebo pomoci, můžete se na nás bez obav obrátit.

Kontaktujte nás

Chcete vědět, za jakou cenu zrealizujeme váš web? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi s vámi nezávazně probereme váš projekt.