Postaráme se o váš web

Starosti spojené se správou webu můžete nechat na nás, vy se tak můžete plně věnovat vašemu podnikání.
Správa webu

Webové stránky potřebují čas od času aktualizaci, aby nezestárly. Ať už se jedná o aktualizace redakčního systému nebo obsahu, o váš web se postaráme i po jeho vytvoření.

Rozsah a intenzita spolupráce je individuální, podle vašich potřeb.

 

Kontaktujte nás, rádi s vámi nezávazně probereme váš projekt.

KONTAKTUJTE NÁS

``S námi váš web nezestárne``

Proč správa webu od nás

Úpravy obsahu na webu

Ať už potřebujete přidat nový článek na blog, aktualizovat kontaktní údaje, vyměnit nebo přidat fotky ve fotogalerii, nemusíte s tím ztrácet čas, můžete se obrátit na nás.

Tvorba grafiky

Grafiku tvoříme denně, nejen tu webovou, vytvoříme pro vás také letáček, plakát, banner nebo vizitky.

Reporty návštěvnosti webu

Mějte přehled o návštěvnosti vašeho webu a výsledcích. Nastavíme pro vás automatické reporty s těmi nejdůležitějšími informacemi. Reporty vám dorazí na e-mail ve formátu PDF v požadovaném intervalu – denně, týdně nebo měsíčně.

Psaní textů

Pomůžeme vám s vytvářením kvalitního obsahu, který zaujme vaše zákazníky. Psát můžeme jak běžné texty na web, tak články na váš blog.

Aktualizace redakčního systému

Aktualizovaný redakční systém, šablona a pluginy jsou důležité pro bezpečnost webu, jeho odolnost před zavirováním, zneužitím a funkčnost webu.

Průběžné vylepšování webu

Vaše webové stránky můžeme průběžně vylepšovat. Na základě vaší zpětné vazby, dat z analytických nástrojů i našich podnětů. Dosáhneme tak průběžného zlepšování výsledků a optimálního rozložení nákladů na tvorbu webu.

Kontaktujte nás

Chcete vědět, za jakou cenu zrealizujeme váš web nebo vás zajímá více informací o správě webu nebo online marketingu? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi s vámi nezávazně probereme váš projekt.